František Šimák

Já jsem byl vlastně celý život spjat s firmou VARI a tedy i s malou zemědělskou mechanizací. Padesát let jsem pracoval v tomto podniku. Teď, co jsem důchodce na vejminku, jsem se rozhodl formou blogu představovat nové nebo stávající výrobky firmy VARI.

Hlavně bych chtěl poradit začínajícím zahrádkářům, malozemědělcům, zkrátka těm, co si chtějí doma něco vypěstovat, nebo si pořádně uklidit kolem domu nebo na chatě a nevědí jak na to. Myslím si a vím určitě, že výrobky VARI jsou k tomu určeny. Troufám si napsat, že moje dlouholetá zkušenost a praxe by mohla všem začínajícím i stávajícím „VARAKŮM“ pomoci.

Moje padesátileté působení ve VARI bylo od manuelní práce na jednoúčelovém stroji, kde se vyráběla převodová skříň MF-70, dále přes podnikovou prodejnu jako skladník a posléze i vedoucí podnikové prodejny, dále přes expedici a velkoobchod až jsem zakotvil na funkci „školícího a předváděcího manažera“. Sice moje zdraví už není na takové úrovni jako před 10 lety, ale myslím, že touto formou blogu bych mohl být ještě prospěšný.“

Moje stroje

Váš František Šimák toho času důchodce na vejminku.

Moje články