Pravidla blogu

Každý je povinen seznámit se s těmito pravidly a řídit se jimi.

 1. Každý, kdo zde chce reagovat na článek, se musí nejprve přihlásit svým přihlašovacím jménem a heslem. Takto přihlášený uživatel nese odpovědnost za své příspěvky a je oprávněn používat pouze své vlastní přihlášení. Za hrubé porušení pravidel je považováno použití identity jiného uživatele. Tyto případy mohou být v závažných případech odpovídajícím způsobem zveřejňovány.
 2. Na otázky týkající se duševního majetku VARI, a.s. neodpovídáme. Výkresovou dokumentaci nebo výrobní postupy nezveřejňujeme.
 3. Tyto stránky mají svého správce, který má možnost veškeré přicházející příspěvky automaticky sledovat, mazat nebo ignorovat ty příspěvky, které jsou s těmito uveřejněnými pravidly v rozporu. Rozhodnuti jsou konečná a nezvratná.
 4. Žádné z názorů zde prezentovaných nesmí porušovat platné zákony této země. Uživatelé, kteří se takto dopustí porušení zákona, mohou být stíháni policií ČR.
 5. Nepoužívejte vulgarismy. Uvědomte si, prosím, že porušení tohoto pravidla může velmi negativně ovlivnit budoucnost vašich příspěvků v tomto diskuzním fóru.
 6. Nikoho neobtěžujte. Vulgarismy, hrubé osobní invektivy vůči ostatním návštěvníkům, umísťování příspěvků nevztahujících se k tématu, umísťování příspěvků omezujících provoz nebo přehlednost diskuzí – to vše jsou aktivity, které mohou být považovány za obtěžování.
 7. Nepoužívejte tyto stránky k zakládání osobních diskuzí a propagaci vašeho byznysu. Neposkytujeme tento prostor k bazarovým nabídkám a poptávkám typu: prodám, koupím, vyměním atd. Tyto příspěvky budou bez upozornění mazány.
 8. Kvalita těchto stránek závisí zcela na Vás, proto vás prosíme o spolupráci při vytváření příjemného a inspirativního prostředí. Věříme, že se budete dobrovolně řídit výše uvedenými pravidly a vaše příspěvky budou další uživatele do diskuze zapojovat pozitivním způsobem.
 9. Komparativní články a srovnávací testy strojů jsou možné v případě, že bloger opravdu testoval, vlastní nebo vlastnil konkurenční stroje a srovnává srovnatelné výkony či kategorie strojů. Objektivitu je nutné doložit přiloženou fotodokumentací.
 10. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo na použití fotografií a ilustrací, které jsou nahrány do článku nebo jsou v reakci na článek.
 11. Provozovatel těchto stránek si vyhrazuje právo změnit nebo doplnit výše uvedená pravidla bez předchozího upozornění.